Straipsniai

„Nebeskauda nei ramiai sėdėti, nei sportuoti! Netikėjau, kad įmanoma atsikratyti kelių skausmo be sudėtingų operacijų. Tai užtruko tik pusvalandį, o rezultatas džiugina jau dvejus metus“, – džiaugiasi buvusi profesionali sportininkė Nijolė Čibinskienė.

Skaityti daugiau

Dalinuosi savo atradimu – maisto papildu BioSil! Aš jį įtraukiau į savo dienos ritualus ir jau matau  rezultatus, kurie mane džiugina.

Skaityti daugiau

Žinomas aktorius Darius Petkevičius sako, kad cigaretė jam puikiai tinka tik įkūnijant blogiuko vaidmenis televizijos serialuose ar teatre. Kasdienybėje jo įvaizdis jau kurį laiką – priešingas. Net 25 metus negalėjęs atsisakyti cigaretės, išbandęs begales neveiksmingų būd ...

Skaityti daugiau

Daugiau nei pusė rūkančiųjų (59%) norėtų mesti rūkyti, rodo reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa. Tačiau dažniausiai žmonės įvardija, jog jiems tai padaryti trukdo susiformavę įpročiai, valios trūkumas, didelis stresas ar kitų įtaka, atskleidžia „Acetium Lozenge“ už ...

Skaityti daugiau

Glitimo netoleravimas – problema, kuri gali varginti ir nuo gimimo, ir atsirasti tik senatvėje. Periodiškai atliekami tyrimai rodo, kad glitimo netoleravimas kasmet vargina vis daugiau žmonių visame pasaulyje, o Amerikoje ši problema fiksuojama net 15 proc. šalies gyvento ...

Skaityti daugiau

Nerimas, slogi nuotaika, savigrauža – emocijos, pažįstamos daugeliui žmonių. Nors jų kyla dėl įvairiausių priežasčių, pateikiame 3 žmonių istorijas ir psichiatro psichoterapeuto Jano Hilbigo komentarus, kurie gali būti naudingi susiduriantiems su panašiomis situacijomis. Žin ...

Skaityti daugiau

Ciberžolė (lot. Curcuma longa) jau kelis tūkstančius metų laikoma vertingu ir milžinišką naudą sveikatai teikiančiu augalu.

Skaityti daugiau

Prieššventiniu laikotarpiu televizijoje jau tapo įprasta matyti laimingus ir besišypsančius žmones. Vis dėlto džiaugtis pavyksta ne visiems – kai kuriems šis periodas neretai sukelia nerimą ir įtampą. Kaip atpažinti savo jausmus ir neleisti jiems aptemdyti minčių per šve ...

Skaityti daugiau

Vis tamsėjančios dienos ir atvėsęs oras daugeliui kelia ne pačias geriausias emocijas. Didesnis nuovargis, nuotaikų svyravimai, sunkus kėlimasis rytais – požymiai, kad su rudens permainomis atėjo ir sezoninė depresija.

Skaityti daugiau

Vienas garsiausių Lietuvos ir pasaulio galiūnų Žydrūnas Savickas apie karjeros pabaigą dar negalvoja. Daug titulų pelnęs sportininkas atvirauja – kai pasieki puikų rezultatą, norisi jį gerinti ir toliau.

Skaityti daugiau

Sąnarių skausmai yra dažna ne tik vyresnio, bet ir jaunesnio amžiaus žmonių problema. Nors jų kyla dėl įvairiausių priežasčių, pateikiame 3 žmonių istorijas ir Klaipėdos universitetinės ligoninės Sporto traumų sektoriaus vedėjo, ortopedo-traumatologo dr. Marko Fiodorovo ...

Skaityti daugiau

Daugelis nuo pat mažens girdime, kaip svarbu būti fiziškai aktyviam. Vaikystėje, pati gamta taip sutvarkė, esame daug judresni ir išlaikyti aktyvumą paprasta ( Pasaulinės Sveikatos Organizacijos rekomendacijomis vaikams būtina judėti  60 min. per dieną).  

Skaityti daugiau

Žvejai nuo seno buvo atradę būdą, kaip sustiprinti organizmą. Priemonė labai paprasta – lašišų taukai.  Juos žvejai naudojo kaip vaistą kvėpavimo takų infekcijoms gydyti, imunitetui stiprinti. Į tai dėmesį atkreipę mokslininkai aptiko ir daugiau teigiamų lašišų taukų savybių.

Skaityti daugiau

Erškėtuogės medicinos žinovų vertinamos jau seniai. Tikėta, kad šios uogos puikiai gydo ne tik depresijos kamuojamus žmones, bet ir padeda sutvirtinti organizmą.

Skaityti daugiau

Aukštapelkėse  auganti ir rugpjūčio pabaigoje uogas sunokinanti spanguolė – ne tik kisieliui virti. Skaisčiai raudonos uogos jau seniai žinomos kaip vitamino C šaltinis, natūralus antioksidantas.

Skaityti daugiau

Viso pasaulio virtuvėse populiarus česnakas medicinoje neretai vadinamas natūraliu antibiotiku ir antioksidantu. Šio prieskoninio augalo vaistinės savybės buvo žinomos nuo seno. Česnaką vartoti ragino ir medicinos tėvu vadinamas Avicena.

Skaityti daugiau

Šeivamedis – sausmedžių šeimai priklausantis vaistingas augalas, pavasarį pražystantis baltais ar gelsvais žiedais, į skėtį panašiose kekėse. Ypač vertinami  žiedai ir uogos naudojami medicinos, kosmetikos pramonėje.

Skaityti daugiau

Atėjus pavasariui dažnas iš mūsų būna išsekęs, nuvargintas ligų. Koją kiša šviežių vaisių ir daržovių stoka – būtent šiuose produktuose yra daugiausia organizmui reikalingų medžiagų. Tad kaip padėti nusilpusiam imunitetui, kad pavasarį galėtume džiaugtis vis dažniau pasi ...

Skaityti daugiau

Vitamino D trūkumas priskiriamas vienam didžiausių maistinių medžiagų nepakankamumui, tad jo įtaka sveikatai ir ligų prevencijai išties milžiniška.

Skaityti daugiau

Žiema metų laikas, kuris labiausiai alina mūsų odą. Nuolat besikeičianti oro temperatūra, atšiaurūs vėjai ir visai neseniai mus aplankęs ša ...

Skaityti daugiau