SMART WAY padės puoselėti Lietuvos moterų krepšinį
„Matydami, kiek daug laiko, ambicijų, asmeninio ir komandinio darbo įdeda Lietuvos moterų krepšinio bendruomenė, norime prisidėti prie jos puoselėjimo ir padėti sportininkėms siekti pačių aukščiausių rezultatų“, – sako Arvydas Klovas, UAB „Osteca“ įmonių grupės, valdančios inovatyvių maisto papildų prekės ženklą „SMART WAY“, vadovas. Rudenį prekės ženklas pasitinka su naujienomis – tapo „Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ generaliniu rėmėju, o lyga nuo šiol vadinsis „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lyga“.
Pasaulyje vis daugiau dėmesio susilaukiant moterų sportui – stiprėjant moterų krepšinio lygoms, populiarėjant pasaulio ir Europos čempionatams, ši banga po truputį atsirita ir į Lietuvą. Augant talentingai sportininkių kartai, svarbu užtikrinti finansavimą, padėsiantį sukurti tinkamas sąlygas tobulėjimui.
„Moterų sportas pamažu kyla, o moterys darosi vis aktyvesnės, techniškesnės, atletiškesnės. Turime daug talentingų jaunų krepšininkų, už kurias norisi sirgti: užsienyje jau sėkmingai rungtyniaujančią Justę Jocytę, Dalią Donskichytę, Sintiją Aukštikalnytę bei kitas. Pasikalbėję su „Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ vadovu išgirdome, jog trūksta finansavimo, kuris padėtų dar labiau kelti bendrą meistriškumo lygį, o kartu ir susidomėjimą moterų krepšiniu. Todėl nuo rudens prekės ženklas „SMART WAY“ tampa generaliniu lygos rėmėju. Tikime, kad suvieniję jėgas, apjungę lygos žinias su mūsų prekės ženklo veržlumu galime sukurti terpę jaunoms sportininkėms išreikšti save bei suteikti joms tramplyną į pasaulį“, – sako A. Klovas.
Pasak jo, moterų sportas nesulaukia pakankamo visuomenės susidomėjimo:
„Moterys – veržlios, stiprios, techniškos atletės. Tai įrodė ir ką tik praūžęs Pasaulio moterų futbolo čempionatas, padovanojęs įspūdingų kovų ir pademonstravęs gražų, technišką komandinį žaidimą. Tad bendradarbiaudami su „Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ aktyviai sieksime pakelti moterų krepšinio, ir bendrai moterų sporto, įvaizdį visuomenės akyse, suburti didesnį sirgalių palaikymą. O kai jie pamatys, kokią puikią techniką demonstruoja moterys, tada moterų sportas taps lygiavertis ar net geresnis.“
Sieks apjungti visą Lietuvą
„SMART WAY“ ir „Moterų Lietuvos krepšinio lyga“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį pagal formulę 3+3. Paklaustas, kokius dar bendradarbiavimo tikslus per numatytą laikotarpį išsikėlė, A. Klovas sako norintis apjungti ne tik lygos partnerius ir joje rungtyniaujančius klubus, bet visą Lietuvą.
„Krepšinis populiarus ne tik sostinėje ar uostamiestyje – vis daugiau šios sporto šakos entuziasčių randasi ir kituose šalies miestuose. Tai įrodo ir šiemet prie lygos prisijungsianti nauja Panevėžio komanda „Panevėžio KK“. Todėl aktyviai kviesime kiekvieno rajono verslininkus ieškoti talentų savo mieste ir paremti komandas, kuriose jie žaidžia. Tikiu, kad atsiras žmonių, kurie nesieks asmeninės naudos ir nuoširdžiai sirgs už stiprias žaidėjas bei jų komandas“, – sako A. Klovas.
Naujojo „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ kovos startuoja jau rugsėjo 25 d.
Papildai, prisiderinantys prie gyvenimo būdo
„SMART WAY“ – naujos kartos maisto papildų linija, kurią sudaro purškiami vitaminai, liposominiai vitaminai bei vitaminai guminukai. Visi šie produktai pasižymi savo sumania technologija, juos vartoti patogu, greita ir efektyvu.
A. Klovas atkreipia dėmesį, kad ši linija skirta aktyviems, naujovėmis besidomintiems žmonėms, kurie stengiasi palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Tiesa, jiems dėl įtemptos rutinos ne visada pavyksta suvartoti reikiamą mineralų ir vitaminų kiekį, todėl „SMART WAY“ maisto papildai ateina į pagalbą.
„Purškiami vitaminai puikiai tinka nuolat bėgantiems, pamirštantiems išgerti papildus žmonėms. Jie išsiskiria tuo, jog yra vartojami atliekant vos keletą papurškimų į burną, kur plačiai išsiraizgęs kraujagyslių tinklas. Šiuos vitaminus galima laikyti ant darbo stalo, prie lovos, sporto krepšyje, o pasipurkšti – bet kur ir bet kada, mat nereikia ieškoti kuo užsigerti.“
Aktyviai sportuojantiems ir siekiantiems maksimalaus efektyvumo labiausiai tiks liposominiai maisto papildai, sako bendrovės vadovas: „Sumani liposomų technologija užtikrina, kad į mikrokapsules patalpinti vitaminai saugiai pasiektų reikiamas organizmo ląsteles ir atiduotų mums maksimalią jėgą. Tai – viena geriausiai įsisavinamų maisto papildų formų. Jie yra skystos konsistencijos, tad puikiai pritaikyti sportuojantiems. Papildus galima tiesiog įsipilti į savo sportinę gertuvę ir gurkšnoti visų treniruočių metu. O jei patogiau – vartoti tiesiai į burną.“
Be to, tarp „SMART WAY“ vitaminų galima rasti ir papildų visai šeimai. Pasak A. Klovo, vitaminai guminukai yra tikriausiai skaniausia papildų forma, o natūralių vaisių skonius vilioja net pačius išrankiausius.
„Tai ypač pasiteisina, kai vitaminų trūksta maistui išrankiems vaikams, kuriems kapsulę pavyksta įsiūlyti tik ilgų derybų keliu. Vienas „SMART WAY“ guminukas turi visą reikalingą maistinių medžiagų dozę, o svarbiausia – yra be pridėtinio cukraus, dirbtinių dažiklių ar saldiklių. Pastebime, jog šie vitaminai greitai tampa žaisminga priemone ugdyti naujus įpročius, o apie juos savo tėvams neretai primena ir patys vaikai.“
Bendrovės vadovas teigia, jog su „SMART WAY“ siekiama Lietuvos rinkai pristatyti tik pačius efektyviausius papildus, kuriuos būtų lengva įtraukti į kasdienę rutiną. O kartu užtikrinti, kad žmogus ne tik gautų, bet ir tinkamai įsisavintų visas organizmui reikalingas medžiagas.
„Pats mėgstu aktyvų gyvenimo būdą, domiuosi naujausiomis papildų tendencijomis. Dažnai vykstu į tarptautines parodas pasižiūrėti, ką kuria pasaulis. Vėliau idėjas parsivežu į Lietuvą, kur kartu su komanda atrenkame geriausius, inovatyvius Europos gamintojų produktus, o jiems atitikus visus kokybės reikalavimus – įsitraukiame po „SMART WAY“ prekiniu ženklu. Šiuo metu dirbame su Olandijos, Estijos ir Lietuvos gamintojais, deramės su skandinavais. Labai džiaugiamės, kad būtent Lietuvos krepšininkių bendruomenė taps šio prekės ženklo ambasadore“, – sako A. Klovas.
Straipsniai
Vasaros džiaugsmai ir pavojai
Pagaliau po ilgo šaltojo periodo galima džiaugtis vasaros malonumais! Saulės vonios, vandens pramogos ir gurmaniški patiekalai tiesiai nuo grilio – klasikinis ir taip pasiilgtas vasaros trio! Tačiau kartais net su didžiausiais džiaugsmais gali ateiti rūpesčiai: apžvelkime, kokie pavojai tyko šiltuo ...
Stebuklingas žodis – antioksidantai
Antioksidantai dažnai matomi temose apie sveiką gyvenseną, subalansuotą mitybą ar jaunystės išsaugojimą. Tačiau suvokti jų veikimą bei naudą galima tik perpratus laisvųjų radikalų ir oksidacinio streso procesus. Ir nors tai gali skambėti kaip painūs moksliniai terminai, iš tiesų tai kasdieniai org ...
Vaistininkė rekomenduoja. Geležies papildai: kokius pasirinkti?
Geležies maisto papildai išsiskiria nemaloniu vartojimo periodu ir daugeliui pacientų pasireiškiančiu šalutiniu poveikiu. Bene kiekvienas vartojęs geležies tabletes prisimins skrandžio skausmą, pykinimą ar kitus simptomus. Nors medicinos pramonė tobulėja, retas vartotojas ž ...
Vitaminas B12: nauda ir simptomai pritrūkus
B grupės vitaminai daro svarbų vaidmenį įvairiose žmogaus organizmo srityse. Kiekvienas B grupės atstovas atlieka skirtingą funkciją, todėl organizmą turi pasiekti visas vitaminų B kompleksas. Panagrinėkime, kuo ypatingas žinomiausias B šeimos vitaminas – B12 ir kuo jis skiriasi nuo kitų B grupės n ...
Ar teisingai laikote vitaminus? Pagrindinės klaidos ir patarimai
Vitaminai laikomi įvairiose namų vietose: virtuvės spintelėje, šaldytuvo lentynoje, ant miegamojo staliuko ir t. t. Ar visos vietos tinkamos? Pasirodo – ne. Kad išlaikytume vitaminų efektyvumą ir neprarastume reikalingų savybių, reikia užtikrinti tinkamas laikymo sąlygas. Tad pasiaiškinkime, kur geriausia ...
Paslaptingasis šeivamedis: šventojo medžio nauda
Šeivamedis – plačiai Europoje paplitęs augalas, kurį turbūt esate matę ir jūs. Tai daugiametis 2–6 m aukščio krūmas arba nedidelis, iki 10 m aukščio medelis. Juodas jo uogas mėgsta lesti paukščiai, o parduotuvėse šeivamedžio uogos randamos uogienės, želė ar gėrimų forma. Šeivamedis ir naudingas, i ...
Vaistininkė atsako: ką daro vitaminas C ir kas yra liposominiai vitaminai
Vitaminas C yra bene žinomiausias vitaminas iš visų, o Lietuvoje tai vienas perkamiausių maisto papildų. Turbūt kiekvienas pasakytų, jog jis reikalingas imuninei sistemai palaikyti, bet ar tai viskas? Nors vitaminas C atrodo puikiai pažįstamas, yra daug svarbių faktų, ku ...
Sezoninės alergijos: patarimai ir prevencija
Kartais alergijos nustumiamos į paraštes kaip menkas nepatogumas. Tačiau kai kuriems tai gali būti milžiniškas diskomfortas, trukdantis džiaugtis pilnavertišku gyvenimu. Jei jums artimesnis antrasis variantas, sukluskite: pateikiame paprastus ir efektyvius patarimus, kaip palengvinti sezoninės alergijo ...
Jaučiate nuovargį? 10 vitaminų ir mikroelementų, kurių jums gali trūkti
Artėjant pavasariui, daugelis pajaučia bendrą organizmo nusilpimą, pasireiškiantį nuovargiu, mieguistumu ir energijos stoka. Įprastai tam įtaką daro įvairių vitaminų ir mikroelementų trūkumas, kurių atsargos žiemą senka. Tad aptarkime, kuo papildyti racioną, norint atgauti ge ...
Ženklai, rodantys, kad imunitetui reikia pagalbos
Nusilpusią imuninę sistemą išduoda daugybė signalų. Darbų ir atsakomybių maratonas, besitęsiantis tiek darbe, tiek namuose, kartais neleidžia pastebėti prastos savijautos ar kūno siunčiamo pagalbos šauksmo. Todėl šį kartą apžvelkime, kokie požymiai sako, kad jūsų imun ...
Steroliai ir stanoliai – efektyvus būdas kontroliuoti cholesterolio kiekį?
Ar esate girdėję apie sterolius ir stanolius? Jeigu jums šios sąvokos naujos, skirkite kelias minutes susipažinimui, ir galbūt tai padės jums ir jūsų šeimos nariams suvaldyti „blogojo“ cholesterolio kiekį organizme, su kurio padidėjimu susiduria šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje.
Kaip atgauti ūpą? Patikrinti būdai nuotaikai pagerinti
Kokios nuotaikos pirmąsias metų dienas aplanko jus? Tai jaudulys prieš naują etapą, nusivylimas dėl neįgyvendintų tikslų, o gal jūs abejingi šiam metų pasikeitimo riboženkliui? Nesvarbu, nuotaikos svyravimus patiriate šventiniu laikotarpiu ar kitais gyvenimo etapais, atkeliavusį slogutį galima suvaldyt ...
Gamtos pėdsakai maisto papilduose
Gamtoje galima rasti daugybę dovanų. Tai ir nuotykiai einant į žygį, ir susipažinimas su augalija pažintiniuose takuose, ir atsipalaidavimas savaitgalį su šeima ar draugais prie ežero. Gamtoje žmonės atranda save, ilsisi nuo problemų ar net... sveikatinasi. Pavyzdžiui, ...
Vaistininkė rekomenduoja: liposominiai maisto papildai C ir D
Vaistinėje ar net elektroninėje „Maistas sveikatai“ parduotuvėje galima pastebėti, jog tarp įprastų vitaminų pasitaiko liposominių. Todėl gali kilti klausimas – ką rinktis: vitaminą D ar liposominį vitaminą D? Vitaminą C ar liposominį vitaminą C? Prieš priimant sprend ...
Projektas #gražibefiltro kviečia nebijoti amžiaus pokyčių ir netobulumo
Kviesdami įvertinti ir pabrėžti natūralų grožį nuo rugsėjo mėnesio startuoja naujas projektas – #gražibefiltro. Kelis mėnesius truksiančio projekto metu dalinsimės per pasaulį besiritančia natūralaus grožio banga, naujomis tendencijomis bei žinomų moterų patirtimis, kaip jos išlaisvėjo iš instagr ...
B grupės vitaminai: kokiais mitais tikime ir ką privalome žinoti
B grupės vitaminai ypatingai svarbūs žmogaus organizmui. Šių vitaminų kiekis daro tiesioginę įtaką ne tik sveikatai, gerai savijautai, normaliai organizmo veiklai, bet ir gyvybei. Todėl nesuklysite sakydami, jog B grupės vitaminai yra gyvybiškai svarbūs.
Cholesterolis: kas kenkia, o kas padeda?
Išgirdus žodį CHOLESTEROLIS, pirmiausiai kyla mintys apie jo mažinimą, riebų, nesveiką maistą ir žalą kraujotakai. Tačiau tai tik viena medalio pusė. Cholesterolis yra gyvybiškai svarbi medžiaga, kurios per mažas ar per didelis kiekis gali būti kenksmingas. Taigi kas yra c ...
Saulės poveikis odai: pigmentinės dėmės
Per didelis saulės kiekis sendina odą, skatina pigmentinių dėmių atsiradimą, gali sukelti odos vėžį. Ar įmanoma nekenkiant sau mėgautis saulės voniomis? Galima! Išsiaiškinsime kaip.
Kelionių vaistinėlė. Ką būtina turėti?
Kelionės – puikus būdas pailsėti nuo įtempto gyvenimo būdo, spartaus tempo ir streso. Kad kelionė neapkarstų, rekomenduojama visapusiškai pasiruošti: pasidaryti skiepus skrendant į egzotines šalis, įsigyti sveikatos draudimo polisą ir... Susikomplektuoti vaistinėlę! Ga ...
Kaip dirbti sode, kad neskaudėtų sąnarių?
Sodo darbai – puiki aktyvaus laisvalaikio forma, galinti prilygti treniruotei. Ši veikla ypač naudinga vyresnio amžiaus žmonėms: reguliari daržininkystė gali padidinti lankstumą, stiprinti sąnarius, gerinti protinę veiklą ar net mažinti širdies ligų riziką. Tačiau sodinimas ...
Geležies trūkumas organizme. Kaip jį atstatyti?
Ar kada nors jautėtės pavargę, net skyrus pakankamai laiko poilsiui? Ar rytais sunku praplėšti akis, o miego norisi ir dienos metu? Geležies trūkumą galima pajausti iš daugelio simptomų.
Liposominis vitaminas D. Kokia jo nauda?
Vitaminas D – sunkiai iš aplinkos pasisavinama medžiaga. Neretai jo pritrūksta net fiziškai aktyviems ir sveikai besimaitinantiems žmonėms, tad norint palaikyti normalias organizmo funkcijas, gali prireikti maisto papildų kurso. Liposominis vitaminas D gali būt ...
Mylėti save: pavasariniai grožio ritualai namuose
Pavasaris – tai atsinaujinimo metas. Metas kai imame labiau rūpintis savo vidiniu ir išoriniu grožiu. Šia proga paruošėme Jums kelis grožio ritualų receptus, kuriuos galėsite atlikti namuose. Procedūros ne tik gali padėti susigrąžinti sveiSkaityti daugiau
Sumažėję socialiniai ryšiai, padidėjęs laikas, praleistas namuose, apribota galimybė judėti ir užsiimti mėgstamomis veiklomis ar baimė patekti į sergančiųjų sąrašą daugeliui žmonių kelią nerimą, o jautresniems – ir didelį kasdienį stresą. Jausti tokius jausmus yra normali organizmo reakcija į pasik ... Žarnyno mikrofloros svarba žmogaus organizmui nenuginčijama. Sveiko žmogaus žarnyne aptinkama milijardai mikroorganizmų, kurie sudėjus sveria apie 2–4 kg! Visos šios bakterijos ne tik palaiko normalią žarnyno funkciją, bet ir šalina toksinus, padeda įsisavinti ir gaminti vitaminus bei yra svarbi imu ... Vitaminai, kas tai, kodėj jie tokie mums svarbūs ir kur juos rasti? Turbūt daugelis esate bent kartą gyvenime vartoję vitaminus – profilaktikai ar esant jų trūkumui organizme. Iki 1935-tųjų, kuomet atsirado pirmieji masinės gamybos vitaminai, trūkstant šių svarbių organizmui medžiagų žmonės jausdavo v ... Ciberžolė ir kurkuminas – ypač populiarūs prieskoniai, žinomi dėl naudos žmogaus organizmui. Abu prieskoniai, galima sakyti, dabar išgyvena savo aukso amžių. Nors antibiotikų nauda kovojant su ligomis yra akivaizdi, jie turi ir neigiamą pašalinį poveikį, tad kaip teisingai juos vartoti, kaip maitintis gydymosi periodu ir po jo. Praktiški patarimai straipsnyje. Stresas yra kiekvieno žmogaus palydovas. Nepatirti streso – turbūt neįmanoma. Tačiau egzistuoja riba, kuomet stresas pradeda kenkti organizmui. Kada ta riba yra peržengiama ir kaip to išvengti? Pateikiame 7 praktiškus patarimus, kaip stiprinti imuninę sistemą, pasitelkiant laiko patikrintus metodus. Įsitikinkite, kad rūpintis savimi yra paprasčiau nei atrodo! Hipokratas yra pasakęs: „Tegu maistas būna tavo vaistas, o vaistas – tavo maistas“. Visavertės mitybos reikšmę organizmui suprantame visi, tačiau kiek žinome apie konkrečių produktų naudą? Šį kartą kviečiame susipažinti su dar mažai žinomais, tačiau sparčiai populiarėjančia ... Neretai sunkiausiai suprantami dalykai būna plika akimi neįžvelgiamos arba neapčiuopiamos materijos. Viena tokių – imuninė sistema. Turbūt visi žinome, kad tokia egzistuoja, kad ją turime ir kad ji saugo nuo ligų. Tačiau kaip veikia imunitetas? Kaip jį stiprinti? Kas yra tas nematomas skydas, ginan ... Mieguistumas, chroninis nuovargis, apatija, išblyškusi oda, lūžinėjantys nagai ir slenkantys plaukai – atpažįstate save? Žmogaus organizme svarbią funkciją atlieka geležis, todėl šio mikroelemento trūkumas gali stipriai paveikti gyvenimo kokybę. Pakalbėkime, kas yra geležis i ... Dalinuosi savo atradimu – maisto papildu „BioSil“! Aš jį įtraukiau į savo dienos ritualus ir jau matau rezultatus, kurie mane džiugina. Glitimo netoleravimas – problema, kuri gali varginti ir nuo gimimo, ir atsirasti tik senatvėje. Periodiškai atliekami tyrimai rodo, kad glitimo netoleravimas kasmet vargina vis daugiau žmonių visame pasaulyje, o Amerikoje ši problema fiksuojama net 15 proc. šalies gyvento ... Nerimas, slogi nuotaika, savigrauža – emocijos, pažįstamos daugeliui žmonių. Nors jų kyla dėl įvairiausių priežasčių, pateikiame 3 žmonių istorijas ir psichiatro psichoterapeuto Jano Hilbigo komentarus, kurie gali būti naudingi susiduriantiems su panašiomis situacijomis. Žin ... Prieššventiniu laikotarpiu televizijoje jau tapo įprasta matyti laimingus ir besišypsančius žmones. Vis dėlto džiaugtis pavyksta ne visiems – kai kuriems šis periodas neretai sukelia nerimą ir įtampą. Kaip atpažinti savo jausmus ir neleisti jiems aptemdyti minčių per šve ... Vis tamsėjančios dienos ir atvėsęs oras daugeliui kelia ne pačias geriausias emocijas. Didesnis nuovargis, nuotaikų svyravimai, sunkus kėlimasis rytais – požymiai, kad su rudens permainomis atėjo ir sezoninė depresija. Vos pradėjus planuoti kelionę ar jau patogiai įsitaisius lėktuve, imame svajoti apie bronzinį įdegį, skaisčią odą ir nuostabų laiką. Tačiau tam, kad galėtume atsipalaiduoti ir mėgautis poilsio dienomis, būtina pasirūpinti savo organizmu Aukštapelkėse auganti ir rugpjūčio pabaigoje uogas sunokinanti spanguolė – ne tik kisieliui virti. Skaisčiai raudonos uogos jau seniai žinomos kaip vitamino C šaltinis, natūralus antioksidantas. Viso pasaulio virtuvėse populiarus česnakas liaudės medicinoje neretai vadinamas natūraliu antibiotiku ir antioksidantu. Šio prieskoninio augalo vaistinės savybės buvo žinomos nuo seno. Česnaką vartoti ragino ir medicinos tėvu vadinamas Avicena. Žiema – metų laikas, kuris labiausiai alina mūsų odą. Nuolat besikeičianti oro temperatūra, atšiaurūs vėjai ir visai neseniai mus aplankęs ša ...Stresas karantino metu (ir ne tik): būdai, kaip suvaldyti
Jūsų žarnyno žodynas: probiotikai, sporabiotikai ir prebiotikai
Kas yra vitaminai ir kokia jų svarba organizmui
Ciberžolė ir kurkuminas: ką reikėtų apie juos žinoti
Antibiotikai: kaip vartoti, kad sau nekenktumėte?
Patiriate stresą? Išmokite jį sumažinti
7 paprasti būdai stiprinti imunitetą
Supermaistas – grybai
Nematomas organizmo skydas – glaustai apie imunitetą
Kas yra geležis ir kodėl jos kiekis organizme toks svarbus?
„Dalinuosi su moterimis tik tuo, kuo pati tikiu“ – Lavija Šurnaitė
Gydytojas V. Urbonas: Glitimo netoleravimas gali atsirasti bet kokiame amžiuje
Gydytojas Janas Hilbigas: nustokite nerimauti dėl nerimo
Gydytoja pataria: kaip išvengti prieššventinio streso ir išlikti ramiems?
Tamsiojo sezono depresija: kaip ištrūkti iš savigraužos rato?
Kaip puoselėti savo grožį keliaujant atostogauti?
Šiaurės citrinos – spanguolės
Česnakas – ne tik imunitetui stiprinti
Natūralios kaukės - pagalba odai žiemą