„Dalinuosi su moterimis tik tuo, kuo pati tikiu“ – Lavija Šurnaitė

 

Lavija, esate ilgametė TV laidų vedėja. Kas jus paskatino pradėti rašyti knygas, skirtas moterims?
Net negalėčiau apibūdinti to impulso, paprasčiausiai pajaučiau, kad turiu pasidalinti savo atradimais, kurie man padėjo. TV laidų vedime nėra tiek asmeniškumo, kiek knygose,  todėl jos man labai brangios -  lyg kūdikiai. Ilgą laiką mintis nešiojuosi su savimi, kol jos subręsta, įgauna tam tikrą formą… Kaip tik šiuo metu rašau jau trečiąją savo knygą.


Pirma jūsų knyga iš karto tapo bestseleriu, antra – taip pat, ar tikėjotės tokios sėkmės?
Išleidus pirmą knygą, ji buvo išpirkta per dvi savaites (4500 knygų!), teko kartoti tiražą. Neslėpsiu,  jausmas buvo dvipusis ir vyliausi, kad knyga patiks, ir bijojau… Ar knyga atlieps skaitytojoms, nes knyga netampa tikra knyga, kol ji nėra perskaitoma? Rašai tikrai ne tam, kad dulkėtų knygynų lentynose. Mano knygos rado kelią  į moterų širdis galbūt todėl, kad jos yra nuoširdžios, patarimai yra paprasti, tačiau labai veiksmingi. Gavau daugybę laiškų, moterys dalinosi su manimi savo istorijomis, dėkojo.


Pirmoji jūsų knyga  skirta išoriniams dalykams: kasdieniniams ritualams,  gyvenimo  būdui, antroji – daugiau fokusuojasi į vidinius dalykus.  Ar tai apgalvota koncepcija, ar su asmenybės branda  ateinančios temos?
Manyčiau, kad temos dėliojosi organiškai. Pradėjau nuo išvaizdos, geros savijautos,  nes moterims tai  yra labai svarbu. Sakyčiau, kad rūpintis savo išvaizda yra ir dovana, ir savotiška rykštė, nes norėdamos būti gražios kartais darome tai, kas mums nepatinka, spraudžiame save į rėmus. Kadangi mėgstu laisvę,  pradėjau ieškoti būdų kaip rūpinimąsi savimi padaryti maloniu. Taip ir gimė paprasti dalykai, kurie sukuria didelius pokyčius. Antrojoje  knygoje akcentuoju įsiklausymą  į save, būtinybę su savimi susidraugauti. Be rūpinimosi kitais negalima užmiršti savęs. Ir jokiu būdu nereikia savęs lyginti su kuo nors kitu, stengtis kopijuoti.
Moterys, jūs esate  ypatingos, reikia išdrįsti daryti tai, ko norite, keistis.


Jūsų knygose dažnai minimas terminas „naudingas gyvenimo būdas“ ...
Taip, tai toks gyvenimo būdas, kuris yra naudingas tau. Mes kiekvieną dieną renkamės: grožio puoselėjimo priemones, maistą, laisvalaikį. Tam tikra prasme mes kuriame save kiekvieną dieną  ir reikia išsirinkti tai, kas geriausia tau, kas daro tave gražią, laimingą...


Todėl vieną iš grožio puoselėjimo priemonių pasirinkote maisto papildą „BioSil“?
Aš rekomenduoju tik tuos produktus, kuriais pati tikiu, man yra labai  svarbu būti sąžiningai prieš save ir prieš kitus, o maisto papildus renkuosi ypač atsakingai, nes juos vartojame į vidų. Prieš pradėdama vartoti „BioSil“ , apie šį produktą perskaičiau  daug informacijos, atsiliepimų. Neslėpsiu, mane suintrigavo faktas, kad šis Belgijoje pagamintas maisto papildas yra populiarus Amerikoje.  Mes visi žinome, kad Amerikos rinka  yra persotinta grožio produktais, jiems yra  keliami labai aukšti reikalavimai, o  Europoje sukurtiems produktams „užkariauti“ Amerikos rinką nėra lengva. Kiek teko domėtis, „BioSil“ iki šiol neužleidžia savo pozicijų, jį reklamuoja žymios Holivudo moterys ir tai indikuoja produkto išskirtinumą ir vertę.


... produkto išskirtinumas – patentuota produkto formulė?
Taip, produkto sudėtis ir pats veikimo principas man pasirodė labai protingi.  Silicis, kuris įeina į „BioSil“ sudėtį, yra stabilizuotas cholinu, ši formulė užpatentuota. Sudėtinė medžiaga „Ch-OSA“ ir yra produkto unikalumas. Europoje ši formulė praturtinta vitaminu C, kuris padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos, kaulų ir kremzlių funkcijai, susidarymą.
Kiek teko domėtis, „BioSil“ 12 metų iš eilės skina laurus prestižiniuose apdovanojimuose ( „Betternutrition“, „Taste for life“, „Delicious living”).


Jūs jau keletą mėnesių vartojate  „BioSil“ , ar matote rezultatus?
Kiekvieną dieną geriu „BioSil“  kapsules ir jau  matau rezultatus, kurie mane džiugina, be to sulaukiau komplimentų  iš  aplinkinių. Man svarbu tai, kad šis produktas koreliuoja su mano „naudingo gyvenimo būdo“  filosofija.
Ieškokime tai, kas tinka ir patinka mums, įsimylėkime save  ir ...  būkime geriausia savo pačios versija!