Ar kolageno vartojimas – grožio garantas?

 

Grožio srityje inovacijos sparčiai keičia viena kitą, sukuriami vis nauji produktai, kurie suteikia pažadą, jog mes vis ilgesnį laiką išliksime jauni ir gražūs.

Procesai, kurie vyksta mūsų organizme, yra neišvengiami. Tiesa yra ta, kad su amžiumi mažėja kolageno, elastino ir keratino, kitaip dar  vadinamų „trimis grožio baltymais“, gamyba. Atšventus trisdešimtmetį, kolageno gamyba ima sparčiai lėtėti, tad pamažu ryškėja mimikos raukšlės, silpnėja plaukai ir nagai, o sulaukus 70 metų, organizmas praranda net apie 80 % kolageno. 

Mes, susirūpinę senėjimo procesais, išbandome įvairius jaunystės eliksyrus, vienas jų – kolageno prisotinti papildai, tačiau svarbu suprasti, kad mūsų organizmas kolageno turinčius produktus panaudoja kaip įprastą, baltymais papildytą maistą – žmogaus organizmas jį suskaido ir įsisavina, kitaip tariant tiesiog „suvirškina“. 

 

Kolageno nereikia vartoti, reikia skatinti jo gamybą

Kolageno ir kitų grožio baltymų gamybą skatina ląstelės – fibroblastai. Būtent fibroblastų aktyvus darbas mums leidžia džiaugtis stangria oda, gražiais plaukais ir nagais. Deja, su amžiumi fibroblastų veikimas silpnėja. 

Dar viena problema – homocisteino, mokslininkų kitaip vadinamo „anti kolageno“, poveikis. Homocisteinas yra amino rūgštis, kurios koncentracija su amžiumi, o ypač po menopauzės, didėja ir jis naikina odoje jau esantį kolageną.

Taigi, norėdami odos, plaukų, nagų grožio ir sveikatos, turime „įdarbinti“ fibroblastus. Būtent tai ir atlieka patentuota „BioSil” sudedamoji dalis „ch-OSA®“ – cholinu stabilizuota ortosilicio rūgštis. Ji stimuliuoja fibroblastus, jų pagalba „audžiamas” kolageno tinklas, oda atgauna elastingumą ir stangrumą. Dar viena unikali „ch-OSA®“ savybė – destruktyvaus  homocisteino poveikio neutralizavimas. 

„BioSil” sudėtinė dalis „ch-OSA®“ ne tik skatina kolageno gamybą, bet ir apsaugo jau esantį kolageną. Klinikinių tyrimų metu nustatyta, kad „ch-OSA®“ sumažino raukšles 30 %, o odos elastingumą padidino net 89 %, lyginant su placebo grupe, produktą naudojant 20 savaičių.

 

„BioSil” sudedamosios dalies „ch-OSA®“ medžiagos veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais.

 

Daugiau informacijos apie „BioSil” rasite čia.