Ką dovanoti per Kalėdas? Dovanų gidas visai šeimai

 

Sakoma, kad sveikatos nenusipirksi. Tačiau artėjančių švenčių proga galima pasirūpinti gera savijauta ir grožio puoselėjimu. Pagal dažniausius poreikius atrinkome TOP dovanas ir patarsime, ką Kalėdų proga padovanoti vyrui, draugui ar kolegai, kuo nustebinti mamą, mylimąją ar sesę ir kaip parodyti dėmesio tėvams ar seneliams.

 

Dovana JAM

Sukate galvą, ką padovanoti vyrui, draugui ar broliui? Pasirūpinkite jo imunitetu su dovanų rinkiniu „Imunitetas“, kurį sudaro liposominiai maisto papildai „Vitaminas C“ ir „Vitaminas D3“. Šiuo metu ypač aktuali stipri imuninė sistema, tad rinkinys padės palaikyti apsauginį barjerą ir kovoti su organizmo įsibrovėliais. Dar daugiau naudingųjų medžiagų turi rinkinys TOP pasirinkimas“, kuriame rasite liposominius maisto papildus „Vitaminas C“, „Vitaminas D3“ ir „Omega 3“. Šis rinkinys padės palaikyti normalią imuniteto veiklą bei papildyti organizmą naudingosiomis Omega 3 riebalų rūgštimis.

Ar pamenate, ką kūdikėliui Jėzui pagarbinti atnešė trys karaliai? Tai buvo auksas, mira ir smilkalai. Kalėdų proga simboliška dovana gali būti kukurminas, vadinamas Rytų auksu. Jis gali padėti pasirūpinti ne tik imunine sistema, bet ir kepenimis, širdimi ir kraujotaka. Tam puikiai pasitarnausRytų auksas" – maisto papildas su kurkuminu „CuraQuick“, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos, kepenų, kvėpavimo takų, širdies ir kraujo cirkuliacijos bei nervų sistemos veiklą.

Gal jūsų artimasis užkietėjęs grybautojas? O gal domisi Rytų tradicijomis bei ajurveda? Tuomet pasirūpinkite, kad jums brangus žmogus po eglute rastų dovaną „Rytų išmintis imunitetui“. Šią dovaną sudaro maisto papildas „Myco Immunity“ su 6 grybų ekstraktais: Reishi, Cordyceps, Maitake, Shiitake, Oyster, Almond mushroom. Šie grybai patenka į supermaisto sąrašą – tai maisto produktai, išsiskiriantys dideliu maistingumu ir nauda organizmu. „Myco Immunity“ padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Fiziškai akyviems vyrams rekomenduojame dovanų rinkinįSportuojantiems su magniu ir kurkuminu. Rinkinį sudarantys maisto papildai „Magnesium + Optinerve“ ir „Curarti Attack“ padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, mažinti nuovargį, išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, normalią gliukozės koncentraciją kraujyje, normalią raumenų funkciją ir kaulų būklę.

 

Dovana JAI

Nebekvaršinkite galvos su mintimis, ką padovanoti merginai, sesei ar kolegei. Jeigu jums artima moteris yra fiziškai aktyvi ar sportuoja, jai puikiai tiks dovanų rinkinys Sportuojantiems, kurį sudaro maisto papildai „Magnesium + Optinerve“ ir „Curarti Attack“. Primename, jog dovanų rinkinys „Sportuojantiems“ su magniu ir kurkuminu padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, mažinti nuovargį, išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, normalią gliukozės koncentraciją kraujyje, normalią raumenų funkciją ir kaulų būklę.

Vis dėl to, jeigu nežinote, ką padovanoti žmonai ar sesei Kalėdų proga, verta pamąstyti apie sveikai atrodančios išvaizdos puoselėjimą. Turbūt kiekviena moteris vienaip ar kitaip skiria dėmesio savo grožiui, tad jeigu nežinote, koks jos odos tipas ar mėgstamas lūpdažis, neprašausite su maisto papildu „BioSil“. Šis unikalios formulės papildas padeda palaikyti normalią odos būklę. „BioSil“ papildytas vitaminu C, kuris padeda palaikyti normalų kolageno, reikalingo normaliai odos, kaulų ir kremzlių funkcijai, susidarymą. Rinkitės 60 kapsulių pakuotęKiekvienai damai“, kad pažintis su „Biosil“ prasidėtų mažais žingsneliais, arba dvigubai didesnę 120 kapsulių pakuotę „Nustebink ją“, kad užtektų ilgam.

Jeigu draugė ar mama dažnai peršąla, lengvai pasigauna virusus ir tai kartojasi dažnai, tikėtina, jog jos imuninė sistema pašlijusi. Tokiu atveju jai puikiai tiks jau minėtas rinkinys „Imunitetas“, kurį sudaro liposominiai maisto papildai „Vitaminas C“ ir „Vitaminas D3“, skirti palaikyti normaliai imuniteto veiklai.

Siekiančioms šiek tiek daugiau ramybės, puikiai tiks dovana Didinga ramybė. Dovanoje esantis maisto papildas „SaffraMed“ su šafranu padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją ir emocinę būklę. Jis skirtas padėti palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, psichinę būklę, mažinti nuovargio jausmą, reguliuoti hormonų aktyvumą. Tai puikus papildas aktyvioms ir dažnai stresą patiriančioms moterims.

 

Dovana TĖVAMS

Norint pasirūpinti vyresnių šeimos narių savijauta, galite nebeklausti savęs, ką padovanoti tėvams, uošviams ar seneliams artėjančių Kalėdų proga. Jeigu nežinote, ko tiksliai šiuo metu labiausiai reikia jūsų artimiesiems, universaliausia ir ypač reikalinga tokiu metu dovana gali tapti liposominių maisto papildų rinkiniaiImunitetas“, kurį sudaro „Vitaminas C“ ir „Vitaminas D3“ arba Liposominis duetas – Vitaminas C“ ir „Omega 3“.

Palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą taip pat galite pasitelkus Rytų išmintis imunitetui. Šioje dovanoje esantis maisto papildas „Myco Immunity“ su 6 grybų ekstraktais (Reishi, Cordyceps, Maitake, Shiitake, Oyster, Almond mushroom) yra tikra Rytų tradicijų dovana, o jo sudėtyje esantys grybai ypač naudingi organizmui.

Senjorai vis dažniau susiduria su aukštu cholesterolio kiekiu kraujyje. Jeigu jūsų artimieji turi tokių problemų arba siekia iš anksto užkirsti kelią neigiamam cholesterolio poveikiui organizmui, padovanokite maisto papildą Reg'Activ Cholesterol, kuris padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Unikalus produktas, sukurtas patentuotos pieno rūgšties bakterijų kultūros pagrindu, teigiamai veikia kone visą organizmą. Maisto papilde yra monakolino K, kofermento Q10, vitamino B1, B12, B6, vitamino E.

Jau kalbėjome apie moterims (ir ne tik) skirtą maisto papildą BioSil. Šis unikalios formulės maisto papildas papildytas vitaminu C, kuris padeda palaikyti normalų kolageno, reikalingo normaliai odos, kaulų ir kremzlių funkcijai, susidarymą. Būtent pastarasis šio maisto papildo poveikis itin aktualus vyresniems žmonėms. Tad jeigu svarstote, ką padovanoti močiutei, mamai ar uošvei, kuri rūpinasi ne tik išvaizda, bet ir savijauta, „BioSil“ gali pateisinti lūkesčius.

Ar pastebėjote, jog virškinimo ir žarnyno veiklos sutrikimai neigiamai veikia net mūsų nuotaiką? Jeigu artimieji dažnai susiduria su tokiomis problemomis, virškinimo ir normalią žarnyno funkciją palaikyti padės dovanų rinkinysLaimingas žarnynas, kurį sudaro 3 pakuotės maisto papildų „My Flora Comfort Sporebiotic®“ su gyvybingomis bakterijomis sporose ir tikrųjų artišokų lapų ekstraktu. Siekiant universalesnės pagalbos, galite padovanoti maisto papildų „My Flora Comfort Sporebiotic®“ ir „Vitaminas D3“ rinkinįKiekvienam.

Jeigu jūsų tėvai, seneliai ar uošviai dažnai įsitempę, Kalėdų proga galite padovanoti minėtą „SaffraMed“ (dovanaDidinga ramybė). Maisto papildas su šafranu padeda palaikyti normalią psichinę veiklą. Taip, pat šio papildo sudėtinės dalys, padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, psichinę būklę, padeda mažinti pavargimą ir nuovargio jausmą.

 

Dovana ŠEIMAI

Geriausi imuniteto draugai – vitaminai C ir D. Svarbu tai, kad vitamino C atsargos nėra kaupiamos organizme, o vitamino D dažniausiai trūksta mažai saulės matantiems šiauriečiams. Tikrai neprašausite, jeigu visai šeimai padovanosite rinkinį Imunitetas, o rinkinys TOP pasirinkimaspasitarnaus ne tik palaikant normalią imuninę sistemą, bet ir širdies ir kraujagyslių funkciją.

Priklausomai nuo šeimos poreikio ir gyvenimo būdo, taip pat galite rinktis rinkinį Pasidalinkimsu vitaminu C, magniu ir omega 3 (skirtas palaikyti normaliai imuniteto, širdies ir kraujagyslių, nervų ir raumenų sistemų veiklai) arba rinkinį Kiekvienamsu „ My Flora Comfort Sporebiotic®“ ir vitaminu D3 (skirtas palaikyti normalią imuniteto, virškinimui ir žarnyno funkciją).

Nepamirškite patys ir dovanų gavėjams priminkite, jog ypatingai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas!

Kas yra geležis ir kodėl jos kiekis organizme toks svarbus?

Kas yra geležis ir kodėl jos kiekis organizme toks svarbus?

Mieguistumas, chroninis nuovargis, apatija, išblyškusi oda, lūžinėjantys nagai ir slenkantys plaukai – atpažįstate save? Žmogaus organizme svarbią funkciją atlieka geležis, todėl šio mikroelemento trūkumas gali stipriai paveikti gyvenimo kokybę. Pakalbėkime, kas yra geležis i ...

Skaityti daugiau

Straipsniai

Cholesterolis: kas kenkia, o kas padeda?

Cholesterolis: kas kenkia, o kas padeda?

Išgirdus žodį CHOLESTEROLIS, pirmiausiai kyla mintys apie jo mažinimą, riebų, nesveiką maistą ir žalą kraujotakai. Tačiau tai tik viena medalio pusė. Cholesterolis yra gyvybiškai svarbi medžiaga, kurios per mažas ar per didelis kiekis gali būti kenksmingas. Taigi kas yra c ...

Skaityti daugiau
Kelionių vaistinėlė. Ką būtina turėti?

Kelionių vaistinėlė. Ką būtina turėti?

Kelionės – puikus būdas pailsėti nuo įtempto gyvenimo būdo, spartaus tempo ir streso. Kad kelionė neapkarstų, rekomenduojama visapusiškai pasiruošti: pasidaryti skiepus skrendant į egzotines šalis, įsigyti sveikatos draudimo polisą ir... Susikomplektuoti vaistinėlę! Ga ...

Skaityti daugiau
Kaip dirbti sode, kad neskaudėtų sąnarių?

Kaip dirbti sode, kad neskaudėtų sąnarių?

Sodo darbai – puiki aktyvaus laisvalaikio forma, galinti prilygti treniruotei. Ši veikla ypač naudinga vyresnio amžiaus žmonėms: reguliari daržininkystė gali padidinti lankstumą, stiprinti sąnarius, gerinti protinę veiklą ar net mažinti širdies ligų riziką. Tačiau sodinimas ...

Skaityti daugiau
Liposominis vitaminas D. Kokia jo nauda?

Liposominis vitaminas D. Kokia jo nauda?

Vitaminas D – sunkiai iš aplinkos pasisavinama medžiaga. Neretai jo pritrūksta net fiziškai aktyviems ir sveikai besimaitinantiems žmonėms, tad norint palaikyti normalias organizmo funkcijas, gali prireikti maisto papildų kurso. Liposominis vitaminas D gali būt ...

Skaityti daugiau
Mylėti save: pavasariniai grožio ritualai namuose

Mylėti save: pavasariniai grožio ritualai namuose

Pavasaris – tai atsinaujinimo metas. Metas kai imame labiau rūpintis savo vidiniu ir išoriniu grožiu. Šia proga paruošėme Jums kelis grožio ritualų receptus, kuriuos galėsite atlikti namuose. Procedūros ne tik gali padėti susigrąžinti sveiSkaityti daugiau

Stresas karantino metu (ir ne tik): būdai, kaip suvaldyti

Stresas karantino metu (ir ne tik): būdai, kaip suvaldyti

Sumažėję socialiniai ryšiai, padidėjęs laikas, praleistas namuose, apribota galimybė judėti ir užsiimti mėgstamomis veiklomis ar baimė patekti į sergančiųjų sąrašą daugeliui žmonių kelią nerimą, o jautresniems – ir didelį kasdienį stresą. Jausti tokius jausmus yra normali organizmo reakcija į pasik ...

Skaityti daugiau
Jūsų žarnyno žodynas: probiotikai, sporabiotikai ir prebiotikai

Jūsų žarnyno žodynas: probiotikai, sporabiotikai ir prebiotikai

Žarnyno mikrofloros svarba žmogaus organizmui nenuginčijama. Sveiko žmogaus žarnyne aptinkama milijardai mikroorganizmų, kurie sudėjus sveria apie 2–4 kg! Visos šios bakterijos ne tik palaiko normalią žarnyno funkciją, bet ir šalina toksinus, padeda įsisavinti ir gaminti vitaminus bei yra svarbi imu ...

Skaityti daugiau
Kas yra vitaminai ir kokia jų svarba organizmui

Kas yra vitaminai ir kokia jų svarba organizmui

Vitaminai, kas tai, kodėj jie tokie mums svarbūs ir kur juos rasti? Turbūt daugelis esate bent kartą gyvenime vartoję vitaminus – profilaktikai ar esant jų trūkumui organizme. Iki 1935-tųjų, kuomet atsirado pirmieji masinės gamybos vitaminai, trūkstant šių svarbių organizmui medžiagų žmonės jausdavo v ...

Skaityti daugiau
Supermaistas – grybai

Supermaistas – grybai

Hipokratas yra pasakęs: „Tegu maistas būna tavo vaistas, o vaistas – tavo maistas“. Visavertės mitybos reikšmę organizmui suprantame visi, tačiau kiek žinome apie konkrečių produktų naudą? Šį kartą kviečiame susipažinti su dar mažai žinomais, tačiau sparčiai populiarėjančia ...

Skaityti daugiau
Nematomas organizmo skydas – glaustai apie imunitetą

Nematomas organizmo skydas – glaustai apie imunitetą

Neretai sunkiausiai suprantami dalykai būna plika akimi neįžvelgiamos arba neapčiuopiamos materijos. Viena tokių – imuninė sistema. Turbūt visi žinome, kad tokia egzistuoja, kad ją turime ir kad ji saugo nuo ligų. Tačiau kaip veikia imunitetas? Kaip jį stiprinti? Kas yra tas nematomas skydas, ginan ...

Skaityti daugiau
Kas yra geležis ir kodėl jos kiekis organizme toks svarbus?

Kas yra geležis ir kodėl jos kiekis organizme toks svarbus?

Mieguistumas, chroninis nuovargis, apatija, išblyškusi oda, lūžinėjantys nagai ir slenkantys plaukai – atpažįstate save? Žmogaus organizme svarbią funkciją atlieka geležis, todėl šio mikroelemento trūkumas gali stipriai paveikti gyvenimo kokybę. Pakalbėkime, kas yra geležis i ...

Skaityti daugiau
Maisto papildai: kokiu paros metu geriausia juos vartoti?

Maisto papildai: kokiu paros metu geriausia juos vartoti?

Nusprendus vartoti vitaminus vertėtų atidžiau su jais susipažinti ir atkreipti dėmesį į jų vartojimo laiką: kokie vitaminai yra rytiniai, o kokius gerti vakare? Kokios konkrečios vitaminų rūšys yra rekomenduojamos vartoti su maistu, o kokių nevertėtų vartoti pavalgius?
Skaityti daugiau

Gydytojas Janas Hilbigas: nustokite nerimauti dėl nerimo

Gydytojas Janas Hilbigas: nustokite nerimauti dėl nerimo

Nerimas, slogi nuotaika, savigrauža – emocijos, pažįstamos daugeliui žmonių. Nors jų kyla dėl įvairiausių priežasčių, pateikiame 3 žmonių istorijas ir psichiatro psichoterapeuto Jano Hilbigo komentarus, kurie gali būti naudingi susiduriantiems su panašiomis situacijomis. Žin ...

Skaityti daugiau
Šiaurės citrinos – spanguolės

Šiaurės citrinos – spanguolės

Aukštapelkėse  auganti ir rugpjūčio pabaigoje uogas sunokinanti spanguolė – ne tik kisieliui virti. Skaisčiai raudonos uogos jau seniai žinomos kaip vitamino C šaltinis, natūralus antioksidantas.

Skaityti daugiau
Česnakas – ne tik imunitetui stiprinti

Česnakas – ne tik imunitetui stiprinti

Viso pasaulio virtuvėse populiarus česnakas liaudės medicinoje neretai vadinamas natūraliu antibiotiku ir antioksidantu. Šio prieskoninio augalo vaistinės savybės buvo žinomos nuo seno. Česnaką vartoti ragino ir medicinos tėvu vadinamas Avicena.

Skaityti daugiau
Magiškosios šeivamedžio uogos

Magiškosios šeivamedžio uogos

Šeivamedis – sausmedžių šeimai priklausantis vaistingas augalas, pavasarį pražystantis baltais ar gelsvais žiedais, į skėtį panašiose kekėse. Ypač vertinami  žiedai ir uogos naudojami medicinos, kosmetikos pramonėje.

Skaityti daugiau