Ką dovanoti per Kalėdas? Dovanų gidas visai šeimai

 

Sakoma, kad sveikatos nenusipirksi. Tačiau artėjančių švenčių proga galima pasirūpinti gera savijauta ir grožio puoselėjimu. Pagal dažniausius poreikius atrinkome TOP dovanas ir patarsime, ką Kalėdų proga padovanoti vyrui, draugui ar kolegai, kuo nustebinti mamą, mylimąją ar sesę ir kaip parodyti dėmesio tėvams ar seneliams.

 

Dovana JAM

Sukate galvą, ką padovanoti vyrui, draugui ar broliui? Pasirūpinkite jo imunitetu su dovanų rinkiniu „Imunitetas“, kurį sudaro liposominiai maisto papildai „Vitaminas C“ ir „Vitaminas D3“. Šiuo metu ypač aktuali stipri imuninė sistema, tad rinkinys padės palaikyti apsauginį barjerą ir kovoti su organizmo įsibrovėliais. Dar daugiau naudingųjų medžiagų turi rinkinys TOP pasirinkimas“, kuriame rasite liposominius maisto papildus „Vitaminas C“, „Vitaminas D3“ ir „Omega 3“. Šis rinkinys padės palaikyti normalią imuniteto veiklą bei papildyti organizmą naudingosiomis Omega 3 riebalų rūgštimis.

Ar pamenate, ką kūdikėliui Jėzui pagarbinti atnešė trys karaliai? Tai buvo auksas, mira ir smilkalai. Kalėdų proga simboliška dovana gali būti kukurminas, vadinamas Rytų auksu. Jis gali padėti pasirūpinti ne tik imunine sistema, bet ir kepenimis, širdimi ir kraujotaka. Tam puikiai pasitarnausRytų auksas" – maisto papildas su kurkuminu „CuraQuick“, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos, kepenų, kvėpavimo takų, širdies ir kraujo cirkuliacijos bei nervų sistemos veiklą.

Gal jūsų artimasis užkietėjęs grybautojas? O gal domisi Rytų tradicijomis bei ajurveda? Tuomet pasirūpinkite, kad jums brangus žmogus po eglute rastų dovaną „Rytų išmintis imunitetui“. Šią dovaną sudaro maisto papildas „Myco Immunity“ su 6 grybų ekstraktais: Reishi, Cordyceps, Maitake, Shiitake, Oyster, Almond mushroom. Šie grybai patenka į supermaisto sąrašą – tai maisto produktai, išsiskiriantys dideliu maistingumu ir nauda organizmu. „Myco Immunity“ padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Fiziškai akyviems vyrams rekomenduojame dovanų rinkinįSportuojantiems su magniu ir kurkuminu. Rinkinį sudarantys maisto papildai „Magnesium + Optinerve“ ir „Curarti Attack“ padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, mažinti nuovargį, išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, normalią gliukozės koncentraciją kraujyje, normalią raumenų funkciją ir kaulų būklę.

 

Dovana JAI

Nebekvaršinkite galvos su mintimis, ką padovanoti merginai, sesei ar kolegei. Jeigu jums artima moteris yra fiziškai aktyvi ar sportuoja, jai puikiai tiks dovanų rinkinys Sportuojantiems, kurį sudaro maisto papildai „Magnesium + Optinerve“ ir „Curarti Attack“. Primename, jog dovanų rinkinys „Sportuojantiems“ su magniu ir kurkuminu padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, mažinti nuovargį, išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, normalią gliukozės koncentraciją kraujyje, normalią raumenų funkciją ir kaulų būklę.

Vis dėl to, jeigu nežinote, ką padovanoti žmonai ar sesei Kalėdų proga, verta pamąstyti apie sveikai atrodančios išvaizdos puoselėjimą. Turbūt kiekviena moteris vienaip ar kitaip skiria dėmesio savo grožiui, tad jeigu nežinote, koks jos odos tipas ar mėgstamas lūpdažis, neprašausite su maisto papildu „BioSil“. Šis unikalios formulės papildas padeda palaikyti normalią odos būklę. „BioSil“ papildytas vitaminu C, kuris padeda palaikyti normalų kolageno, reikalingo normaliai odos, kaulų ir kremzlių funkcijai, susidarymą. Rinkitės 60 kapsulių pakuotęKiekvienai damai“, kad pažintis su „Biosil“ prasidėtų mažais žingsneliais, arba dvigubai didesnę 120 kapsulių pakuotę „Nustebink ją“, kad užtektų ilgam.

Jeigu draugė ar mama dažnai peršąla, lengvai pasigauna virusus ir tai kartojasi dažnai, tikėtina, jog jos imuninė sistema pašlijusi. Tokiu atveju jai puikiai tiks jau minėtas rinkinys „Imunitetas“, kurį sudaro liposominiai maisto papildai „Vitaminas C“ ir „Vitaminas D3“, skirti palaikyti normaliai imuniteto veiklai.

Siekiančioms šiek tiek daugiau ramybės, puikiai tiks dovana Didinga ramybė. Dovanoje esantis maisto papildas „SaffraMed“ su šafranu padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją ir emocinę būklę. Jis skirtas padėti palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, psichinę būklę, mažinti nuovargio jausmą, reguliuoti hormonų aktyvumą. Tai puikus papildas aktyvioms ir dažnai stresą patiriančioms moterims.

 

Dovana TĖVAMS

Norint pasirūpinti vyresnių šeimos narių savijauta, galite nebeklausti savęs, ką padovanoti tėvams, uošviams ar seneliams artėjančių Kalėdų proga. Jeigu nežinote, ko tiksliai šiuo metu labiausiai reikia jūsų artimiesiems, universaliausia ir ypač reikalinga tokiu metu dovana gali tapti liposominių maisto papildų rinkiniaiImunitetas“, kurį sudaro „Vitaminas C“ ir „Vitaminas D3“ arba Liposominis duetas – Vitaminas C“ ir „Omega 3“.

Palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą taip pat galite pasitelkus Rytų išmintis imunitetui. Šioje dovanoje esantis maisto papildas „Myco Immunity“ su 6 grybų ekstraktais (Reishi, Cordyceps, Maitake, Shiitake, Oyster, Almond mushroom) yra tikra Rytų tradicijų dovana, o jo sudėtyje esantys grybai ypač naudingi organizmui.

Senjorai vis dažniau susiduria su aukštu cholesterolio kiekiu kraujyje. Jeigu jūsų artimieji turi tokių problemų arba siekia iš anksto užkirsti kelią neigiamam cholesterolio poveikiui organizmui, padovanokite maisto papildą Reg'Activ Cholesterol, kuris padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Unikalus produktas, sukurtas patentuotos pieno rūgšties bakterijų kultūros pagrindu, teigiamai veikia kone visą organizmą. Maisto papilde yra monakolino K, kofermento Q10, vitamino B1, B12, B6, vitamino E.

Jau kalbėjome apie moterims (ir ne tik) skirtą maisto papildą BioSil. Šis unikalios formulės maisto papildas papildytas vitaminu C, kuris padeda palaikyti normalų kolageno, reikalingo normaliai odos, kaulų ir kremzlių funkcijai, susidarymą. Būtent pastarasis šio maisto papildo poveikis itin aktualus vyresniems žmonėms. Tad jeigu svarstote, ką padovanoti močiutei, mamai ar uošvei, kuri rūpinasi ne tik išvaizda, bet ir savijauta, „BioSil“ gali pateisinti lūkesčius.

Ar pastebėjote, jog virškinimo ir žarnyno veiklos sutrikimai neigiamai veikia net mūsų nuotaiką? Jeigu artimieji dažnai susiduria su tokiomis problemomis, virškinimo ir normalią žarnyno funkciją palaikyti padės dovanų rinkinysLaimingas žarnynas, kurį sudaro 3 pakuotės maisto papildų „My Flora Comfort Sporebiotic®“ su gyvybingomis bakterijomis sporose ir tikrųjų artišokų lapų ekstraktu. Siekiant universalesnės pagalbos, galite padovanoti maisto papildų „My Flora Comfort Sporebiotic®“ ir „Vitaminas D3“ rinkinįKiekvienam.

Jeigu jūsų tėvai, seneliai ar uošviai dažnai įsitempę, Kalėdų proga galite padovanoti minėtą „SaffraMed“ (dovanaDidinga ramybė). Maisto papildas su šafranu padeda palaikyti normalią psichinę veiklą. Taip, pat šio papildo sudėtinės dalys, padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, psichinę būklę, padeda mažinti pavargimą ir nuovargio jausmą.

 

Dovana ŠEIMAI

Geriausi imuniteto draugai – vitaminai C ir D. Svarbu tai, kad vitamino C atsargos nėra kaupiamos organizme, o vitamino D dažniausiai trūksta mažai saulės matantiems šiauriečiams. Tikrai neprašausite, jeigu visai šeimai padovanosite rinkinį Imunitetas, o rinkinys TOP pasirinkimaspasitarnaus ne tik palaikant normalią imuninę sistemą, bet ir širdies ir kraujagyslių funkciją.

Priklausomai nuo šeimos poreikio ir gyvenimo būdo, taip pat galite rinktis rinkinį Pasidalinkimsu vitaminu C, magniu ir omega 3 (skirtas palaikyti normaliai imuniteto, širdies ir kraujagyslių, nervų ir raumenų sistemų veiklai) arba rinkinį Kiekvienamsu „ My Flora Comfort Sporebiotic®“ ir vitaminu D3 (skirtas palaikyti normalią imuniteto, virškinimui ir žarnyno funkciją).

Nepamirškite patys ir dovanų gavėjams priminkite, jog ypatingai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas!